Pohybovala jsem se ve světě videoher, médií, PR a marketingu. Pak se nám narodil syn a já jsem si občas odskočila k nějakým projektům, dělala webovky, vymýšlela lokální akce, to abych zůstala v kontaktu s původním nemaminkovským světem, jenže pak se nám, k tehdy tříletému klukovi, narodila dvojčata a já začala bilancovat život a uvědomila si, že bych raději v budoucnu dělala něco jiného. Něco, co se počítá, co k něčemu fakticky vede, má nějaký smysl pro mě i moje děti a něco, na čem se opravdu budu podílet od začátku až do konce.

S Gábinou se známe skoro 20 let, na nějakou dobu se naše cesty rozešly, abychom se po letech sešly a zjistily, že  i po letech máme společného hodně a to nejen to, že máme obě tři děti. Jednou mi Gábina volala, že má jeden nápad a že se mi  bude líbit. Přijela na oběd, vyprávěla, co má v hlavě a já věděla, že u toho rozhodně nemůžu / nemůžeme chybět.

Denis už více než rok mluví o tom, že si otevře restauraci a v kuchyni se odjakživa do všeho motal a hlavně chtěl vařit sám, co to šlo. Zpočátku jsem mu dávala dílčí úkoly, ale viděla jsem a vidím i dnes, že s každým dalším kuchařským milníkem je lepší a lepší a spoustu toho zvládá uvařit sám bez nebo s minimální pomocí. Dvojčata chtějí dělat všechno taky, takže jsem si velmi brzy musela zvyknout na tři přiražené židle u kuchyňské linky. Jenže recept pro dítě, které přečte jen pár písmenek a čísel je třeba pro samostatné vaření upravit nebo dokonce nakreslit. Kuchařek s dětskými jídly je na trhu dost, ale takovou kuchařku, kterou jsme si s holkama vysnily tak takovou jsme nenašly. A tak ji v říjnu vydáme, abychom všem ukázaly, že když je necháme....děti vaří samy!

Již pátým rokem organizuji v Černošicích Garage Sale Černošice, ne že bych tuhle aktivitu vymyslela, ale v českých luzích a hájích jsem jí jednoznačně pomohla objevit se v této organizované podobě. Začalo to v Černošících a postupně se přidávají další a další města, kde se takhle sousedská kratochvíle těší oblibě. Pomohla jsem rozjet lokální kulturní portál KULT a ruku v ruce s tím přislo organizování dalších akcí a událostí jakými jsou Halloween Party, Mikulášská, Dětský den  a různé oslavy. Společně s kamarádkou jsme rozjely tradici Fashion Pikniků.