• DORUČENÍ POŠTOU NEBO VYZVEDNUTÍ NA VÝDEJNÍCH MÍSTECH

  V objednávce zaškrtněte poštovné a knížku vám pošleme v bublinkové obálce na vaši adresu, nebo vyberte osobní vyzvednutí a knížku si můžete vyzvednout na některém z našich výdejních míst v Mnichovicích, Berouně nebo Černošicích ! Vybrané místo uveďte v poznámce objednávky.
 • NAŠE CENA

  Knížku pořídíte již za 340.- včetně bonusu - přístupu do klubu se spoustou dalších materiálů
 • KLUBOVNA DVS

  Jako bonus při objednávce kuchařky obdržíte členství v naší Klubovně. V ní najdete spoustu užitečných pomůcek pro dětské vaření - pexesa, záložky, převodní tabulky, návody a další recpety.
 • STYLOVÉ DVS DOPLŇKY

  Nově si můžete v našem e-shopu pořídit různé doplňky. Aby vám děti mohly samostatně pomáhat s nákupem, potřebují látkovou tašku. Veďte děti k tomu, aby odmitaly jednorázové igelitky. A aby jim šlo vaření opravdu hladce a měli vlastní náčiní, pořiďte jim rovnou i naše krásné prkýnko (chtěli jsme napsat prekénko, ale vypadá to hrozně ;)) nebo vařečku nebo obracečku s krásným motivem z naší knížky. Obrázek je vypálený laserem, zdravotně je tedy zcela nezávadný.

gopay_logo

Odběrná místa pro osobní odběr - bez nutnosti platit poštovné :

(vámi vybrané místo uveďte v poznámce v objednávkovém formuláři)

MNICHOVICE (u Říčan) / Komunitní centrum Palouček

BEROUN / Centrum Samaya / Beroun/ www.samaya.cz


Pokud zvolíte jedno z níže uvedených míst, napište prosím také e-mail na bara@detivarisamy.cz abychom se domluvili, kdy bude knížka k vyzvednutí:

ČERNOŠICE, ZBRASLAV PEXESO (http://www.pexeso.org)